ריפוי באנרגיה יכול לשנות את כל החיים!

ריפוי אנרגיה נותן לך את הכוח להשאיר מאחור את תחושת הקורבן. הריפוי מעניק את הכוח למצוא את הערך העצמי שלך, את הביטחון העצמי, את ההערכה העצמית ואת הכבוד העצמי. ללא ספק זוהי אחת מבין שיטות הטיפול המעצימות ביותר! 

אז איך ריפוי אנרגיה למעשה יכול לעשות את זה?

אנחנו ישויות אנרגטיות וכל דבר הוא אנרגיה. מדענים הוכיחו שזאת האמת אך המאמר הזה הוא לא על הוכחת עובדה זו כדי לשמור על זה פשטני ככל האפשר. יש לנו גוף אנרגיה בלתי נראה סביב הגוף הפיזי שלנו. בגוף האנרגיה הזה יש שכבות. לכל שכבה יש פונקציות שונות וכל שכבה קשורה בצ'אקרה אחרת, וכל צ'אקרה ושכבה משפיעות על אזורים בגוף הפיזי. הצ'אקרות ונקודות האקופונקטורה הן פתחים לאנרגיה לזרום אל תוך ההילה (אנרגיית הגוף). אנרגיה זו קשורה עם סוג של תודעה, ולכן אנו חווים את חילופי האנרגיה בצורות של ראייה, שמיעה, הרגשה, חושים, אינטואיציה או ידיעה ישירה. חשוב לפתוח את הצ'אקרות ולהגדיל את זרימת האנרגיה שלנו, כי ככל שאנו מאפשרים ליותר אנרגיה לזרום, אנחנו בריאים יותר.

מחלה במערכת נגרמת על ידי חוסר איזון של אנרגיה או חסימה של זרימת האנרגיה. במילים אחרות, חוסר זרימה במערכת האנרגיה האנושית מוביל בסופו של דבר למחלה. זה גם מעוות את התפיסות שלנו ומדחיק את הרגשות שלנו ולכן מפריע לנו לחוות חוויה מאושרת ולחיות חיים מאושרים.

מה גורם לנו לחוסר איזון או לחסימה בזרימת האנרגיה?

רוב האנשים היום היו מגיבים על חוויות לא נעימות על ידי חסימת הרגשות והתחושות שלהם ובכך מפסיקים את זרימת האנרגיה הטבעית שלהם. דוגמה לכך, מישהי נדחית פעמים רבות כאשר היא מנסה להראות את אהבתה למישהו אחר, בסופו של דבר היא מפסיקה להראות את אהבתה על ידי ניסיון לעצור את הרגשות הפנימיים של אהבתה. כדי לעשות זאת, היא תצטרך להפסיק את זרימת האנרגיה דרך צ'אקרת הלב. כאשר זרימת האנרגיה נעצרת או מאטה, התפתחות צ'אקרת הלב מושפעת, ובסופו של דבר עלולה לגרום לבעיה פיזית אם האנרגיה לא תתחיל לזרום בצורה חלקה. אותו תהליך עובד עבור כל הצ'אקרות.
בכל פעם שאדם חוסם חוויה מסויימת שיש לו, הוא בעצם חוסם את הצ'אקרות שלו, החוסמות את זרימת האנרגיה של כוח החיים האוניברסלי. שיבושים, חוסרים או חוסר איזון בצ'אקרות יכולים להיגרם כולם ממצבים רבים המתרחשים בחיינו, כגון: טראומה רגשית או פיזית, פגיעה, דיבור עצמי שלילי,  אורח חיים ויחסים הרסניים, הזנחת העצמי וחוסר אהבה לעצמך או לאחרים, מרגשות שאינם באים לידי ביטוי בצורה בריאה, טראומות ילדות, תנאי תרבות, מערכת אמונות מוגבלת,קשיים בפרנסה, הרגלים רעים או אפילו חוסר תשומת לב, תורמים לחסימה. עבור כל אחד מאיתנו, אנו מפתחים אסטרטגיית התמודדות. אם קשיים אלה נמשכים, אסטרטגיות ההתמודדות הללו הופכות לדפוסים כרוניים המעוגנים בגוף ובנפש כמבני הגנה. חשוב להכיר את החסימות שאנו נושאים, למצוא ולהבין את המקור שלהם ואז לרפא אותם. ריפוי אנרגיה מצוין לריפוי כל הסוגיות פיזיות, נפשיות, רגשיות ורוחניות.

הערות

* מספר הטיפולים תלוי במצבו הבריאותי של המטופל ויכול להשתנות. 

שעות פעילות

א-ה   -   10:00-22:00

ו-ש   -   סגור

בתאום מראש בלבד

הקליניקה לרפואה סינית מתקדמת של ערן אלגור לרפואת הגוף והנפש, ממוקמת ביישוב בית דגן.  אם אתם מרגישים מבולבלים, חשים בדידות, סובלים מחרדות או שהגעתם לצומת דרכים ואינכם יודעים לאן לפנות - הגעתם למקום הנכון!!! שילחו הודעה לערן, שתפו אותו בהרגשתכם והוא ישמח לתת לכם מענה ולסייע לכם  .

Eran Algor - Copyright © - All Rights Reserved / holisticmedicalclinic