למרות שמיגרנה (migraine) שכיחה ביותר אצל נשים, היא יכולה להשפיע על אנשים בכל גיל, מין או רקע.

המיגרנה לעתים קרובות מתישה, ואף גורמת לסובל כאב עצום כך שאינו מסוגל ללכת לעבודה, לטפל באחריות היומיומית שלו או אפילו לקום מהמיטה במהלך ההתקפה. קיימים טיפולים רבים הזמינים עבור מיגרנות, אך ריפוי מלא על ידי תרופות למצב זה הינו נדיר. עם זאת, רבים מדווחים על שיפור משמעותי לסימפטומים של המיגרנה באמצעות הילינג.

 

התקפי מיגרנה מאופיינים בדרך כלל על ידי פעימה או כאב פועם בראש, בדרך כלל מרוכזים בצד אחד.

אנשים רבים הסובלים מהתקף מיגרנה עלולים גם לחוות בחילות, הקאות ורגישות לאור וקול. התקפות אלה יכולות להימשך שעות או אפילו ימים, ולהשאיר את הבן אדם כמעט חסר אונים. עבור אנשים רבים, הדרך היחידה למצוא הקלה היא לשכב בשקט בחדר חשוך עד שההתקף עובר.

 

תרופות מסוימות עלולות להפחית את התדירות ו / או חומרת התקפי המיגרנה.

בנוסף, רופאים לעיתים קרובות מעודדים מטופלים עם היסטוריה של מיגרנות להימנע מטריגרים, אשר עשויים לכלול מתח, ריחות מסוימים, מזונות מסוימים או גורמים סביבתיים אחרים. במהלך מיגרנה, חולים עשויים להיות מסוגלים להפחית את הכאב על ידי נטילת תרופות להקלה על כאב ולנסות להירגע ככל האפשר.

 

הילינג זו טכניקה טיפולית לא פולשנית שעשויה להפחית את תדירות המיגרנות, להפחית את חומרת המיגרנות או להקל על הכאב במהלך התקף מיגרנה פעיל.

חלק מן ההשפעות של ההילינג אשר עשוי להועיל לסובלים מיגרנה כוללים:

צמצום ברגשות של מתח.

מתח הוא מבשר כאבי הראש עבור אנשים רבים הסובלים ממיגרנות. צמצום הלחץ ככל האפשר מונע התקפי מיגרנות הקשורים למתח. מחקרים הראו כי הילינג מפחית מתח וגורם לתחושות של הרפיה, אשר עשוי להיות מועיל מאוד עבור אנשים עם נטייה למיגרנות.

 

מחקרים הראו גם כי אנשים עם סוגי כאב שונים עשויים לדווח על תחושת הפחתת הכאב לאחר שעברו טיפול הילינג.

בגלל שהכאב הוא המאפיין המגדיר של המיגרנות, מסתבר כי תחושות כאב מופחתות יהיו מועילות עבור הסובלים ממיגרנה.

 

שעות פעילות

א-ה   -   10:00-22:00

ו-ש   -   סגור

בתאום מראש בלבד

הקליניקה לרפואה סינית מתקדמת של ערן אלגור לרפואת הגוף והנפש, ממוקמת ביישוב בית דגן.  אם אתם מרגישים מבולבלים, חשים בדידות, סובלים מחרדות או שהגעתם לצומת דרכים ואינכם יודעים לאן לפנות - הגעתם למקום הנכון!!! שילחו הודעה לערן, שתפו אותו בהרגשתכם והוא ישמח לתת לכם מענה ולסייע לכם  .

Eran Algor - Copyright © - All Rights Reserved / holisticmedicalclinic